Privaatsuspoliitika

  Eraelu puutumatuse poliitika

  1. MÕISTED

  Käesoleva privaatsuspoliitika:

  Isikuandmed või "isikuandmed" tähendab mis tahes teavet, mis võib olla otseselt seotud konkreetse isikuga ning seda saab kasutada, et tuvastada selle isiku (sealhulgas informatsiooni Oma tegevuse kohta, näiteks teavet kasutamise kohta taotluse, kui see on otseselt seotud isikliku teabega, sealhulgas kogutud automaatselt). Me ei pea nagu Isiklikud andmed on informatsiooni, mis ei identifitseerib konkreetse kasutaja.

  1. ÜLDSÄTTED

  Käesolev privaatsuspoliitika (edaspidi - "Poliitika") kehtestatakse üldised reeglid kogumise, töötlemise, levitamise, kasutamise ja säilitamise Kasutaja Isikuandmete rakendused.

  Iga kasutaja peab hoolikalt tutvuda käesoleva Poliitika ja järgida seda.

  Milleks on vajalik meie Teenus:

  − enesearendamiseks: näha ennast väljastpoolt, tuletage endale meelde olulised aspektid;

  - saatmiseks kogemusi järeltulijatele: edastada teavet pärandi personaalselt sõnumit adressaadile edastada, kustutatakse eelnevalt valitud kuupäeva ja kellaaja tulevikus, kui see teave on asjakohane ja oluline saajale;

  − säästa oma aega ja edastada olulist informatsiooni;

  − optimeerida ja tõhustada igapäevane asjades;

  − et originaalsus (õnnitleme, loosimised, jne)

  − suurendada tõhusust äri kaudu postitusi klientidele; ja ka meeldetuletus ravimite tarbimist või aega, et süüa, komplekti harjutusi, meeldetuletused umbes veebiseminari -, koolitus -, diagnostika isiklik transport, jne.;

  − parandada side: töötajate informeerimine olulistest sündmustest äriühingu, kohtumised, ettevõtete üritustest, koolitustest, sünnipäevad kolleegidega.

  1. INFORMATSIOONI ME KOGUME

  Asudes kasutada meie Teenust, Siis vabatahtlikult annate meile isikuandmeid: telefoni numbrit, pilti, e-post, täielik nimi ja arvete ja muu info. Me hoiame seda teavet meie serverites, et tagada tarne sõnumeid oma adressaadile määratud teiega aeg. Oma nime ja profiili foto kuvata teistele kasutajatele Teenindus.

  Et Sa saaksid saata sõnumeid Oma kontaktid, palume võimaldada juurdepääs telefoniraamatusse Oma seadme. Me kogume ja säilitame meie serverites ainult need kontaktid, mis Sa oled valinud адресатах Oma postitusi.

  Kui külastate oma konto kaudu sotsiaalseid võrgustikke Facebook, Google ja/või muid Olete nõus andma meile pika juurdepääs teie isikuandmetele saitidel.

  Me saame ja peame järgmised andmed: kasutaja telefoninumber, email, täisnimi, kasutajanimi, profiili foto, oma kordumatu tunnus on sotsiaalne võrgustik ja ja muud sisestatud andmeid.

  Teenuse kasutamisel me jälgida, ja teised kasutajad saavad teateid saada sind sõnumite ja nende lugemise.

  Teave, mida me kogume, saab kombineerida koos informatsiooniga välistest allikatest, mida oleme saanud vastavalt seadusele.

  Saate vaadata ja redigeerida oma isikuandmeid igal ajal oma profiili lisas. Palume mitte unustada uuendada oma isikuandmeid, kui see muutub või muutub ebatäpne.

  1. KAITSE, HOIDMISE JA ISIKUANDMETE JAGAMINE

  Teeme oma parima, et kaitsta oma isiklikke andmeid ja teateid volitamata juurdepääsu, muutmise, avalikustamise või hävitamine. Me kasutame turvalise krüpteeritud ühendus andmete saatmiseks ja vastuvõtmiseks. Sõnumid, mis ootavad tarne, krüpteeritud ja jaotatakse mitme füüsilise aladele.

  Me saame kasutada Andmed, seaded ja pakkuda täiendavaid võimalusi kasutades meie Teenust.

  Me teeme endast oleneva, et teie andmed ei предоставлялись kolmandale isikule, vaatamata oma toetus käesoleva Privaatsuspoliitika; Me jätame endale õiguse anda Oma andmeid kolmandale osapoolele, kui esineb teatud asjaoludel, osalise tööajaga mille loetelu on toodud allpool: saadud meiega oma nõusolekut, näiteks, kui te otsustate osaleda või loosimisest jaotuse Andmed; teenused, mis on esitatud meie taotlus või mida meil on vaja suhtlemist kolmanda osapoolega, nagu näiteks Application Service Provider; vältimaks seaduse rikkumisi, seaduste ja määruste või otsuste tegemisel kohtu-või omavalitsuse asutustele; osalemine valitsuse uurimisi; aita vältida pettuse tõttu täielikult või osaliselt müüvad meie ettevõte või selle vara; me leiame, et teie rakenduse kasutamine rikub seda Poliitikat, Kasutamise Reeglid, teised kasutatavad direktiivi ja juhiseid või peetakse резонными meie nõudeid, et kaitsta oma seaduslikke õigusi ja (või) vara; see rakendus on omandatud kolmanda osapoole kaudu, mida see kolmas pool on juurdepääs Andmetele. Juhul, kui valite otsetee kasutamine, tekkivate meie taotlus, et külastada muid ressursse (näiteks välisriikides, sa pead privaatsuspoliitika, mida nende teistes allikates (saitidel). Seal on palju tegureid, mis asuvad väljaspool meie kontrolli, mis võivad põhjustada Andmete kadu. Selle tulemusena me keeldume igasuguseid garantiisid, kaudseid ja otseseid, samuti nõuete ja ei раскрываемости Andmeid.

  1. KUIDAS EEMALDADA PERSONAALSED ANDMED

  Et tagada õige töö rakenduse Sinu andmed ja saatmata sõnumid võivad mõnda aega püsida server rakenduse pärast eemaldada Oma konto.

  1. MUUDATUSTE TEGEMINE PRIVAATSUSPOLIITIKA

  Meie Teenus on välja töötatud ja täiendatud uus funktsionaalsus, nii et aeg-ajalt privaatsuspoliitika muudatused lisatakse kasutusjuhendi. Kui see juhtub, Siis saad selle kohta teatise Lisas. Edasine kasutamine Rakendust saab olla kinnituseks, et Olete nõus muudatustega.

  1. KONTAKTANDMED

  Võtke meiega ühendust — support@sensumfms.ee

  PARTNERID
  1000 lõbu vasakule