KKK

  Terminoloogia

  Sõnum tulevikku - on sõnum, mida saate kohe luua ja saata ning vastuvõtmise kuupävaks panna mistahes päev tulevikus 1 kuni 10 aastat edasi. Sõltuvalt valitud rakenduse versioonist saate võimaluse valida viivitatud sõnumite saatmise aeg.

  Digitaalne testament - on kasutaja tahteavaldus digitaalses formaadis. Digitaalse testamendi abil saab kasutaja jätta nõuandeid, soovitusi tulevastele põlvkondadele, jagada immateriaalset vara. 

  Kasutaja - on isik, kes on registreerunud platvormil SensumFMS, aktiveerinud konto ja saadab teksti, video, heli ja foto tulevikku. 

  Saaja - on isik, kes on valitud sõnumite saajaks kasutaja poolt. Saaja saab talle ettenähtud teabe ainult kasutajaga määratud tähtaja jooksul. 

  Pärandaja - Legacy versiooni kasutaja, mis võimaldab salvestada ja saata pärandi valitud pärijatele tulevikus. 

  Pärija - on isik, kes on valitud Testamendi saajaks SensumFMS platvormil. Pärija saab talle ettenähtud teavet ainult saatjaga määratud aja jooksul. Pange tähele, et SensumFMSi Testament ei ole notariaalselt tõestatud dokument. 

  Rakenduse versioon - on funktsioonide kogum, mille saab kasutaja. Versioonid eristuvad mälumahu, edasilükatud edastamise perioodi ja lisafunktsioonide olemasolu või puudumise poolest.Tutuvuge versioonidega saate siin.

  PARTNERID
  1000 lõbu vasakule