Kasutustingimused

  Tingimused

  Tere tulemast SensumFMS!

  Järgmist terminoloogiat, kehtib käesolevate Tingimuste, privaatsuspoliitika ja Loobumine ette Teatamata ja kõik Kokkulepped: "Klient", "Sina" ja "Teie" viitab sellele, et teil on isik, logi sellel veebilehel ja vastavad Ettevõtte ja tingimused. "Firma", "ise", "meie", "meie" ja "meie", viitab meie firma. "Pidu", "pooled", või "meie", viitab nii Klient ja ise. Kõik terminid viitavad pakkuda, vastuvõtmise ja tasu maksmise vaja teha protsessi meie abi osutamise Kliendile võimalikult sobival viisil, mille peamine eesmärk on klientide vajaduste rahuldamiseks suhtes osutamise Ettevõtte märkis teenuste kohaselt ja eeldusel, ja arvestades, et kehtiva Eesti seadusandluse. Kasutamine mis tahes eespool terminoloogia või muud sõnad ainsus, mitmus, suurtähti ja/või ta või nad võetakse vahetatavad ja seega eelotsusetaotluse esitanud sama.

  Präänikud

  Me kasutame küpsiseid. Avades juurdepääsu SensumFMS, sa nõustusid kasutama küpsiseid kokkuleppel SensUm International privaatsuspoliitika.

  Enamik interaktiivseid veebisaite kasutavad küpsiseid, et saaksime iga külastuse kohta kasutaja andmed hankida. Meie veebisait kasutab küpsiseid, et võimaldada teatud valdkondade funktsionaalsust, et muuta see meie veebisaiti külastavatele inimestele lihtsamaks. Mõned meie partner - /reklaamipartnerid võivad kasutada ka küpsiseid.

  Litsents

  Kui ei ole sätestatud teisiti, kuuluvad SensUm Internationalile ja/või tema litsentsiandjatele kõigi SensumFMS-i materjalide intellektuaalomandi õigused. Kõik intellektuaalomandi õigused on kaitstud. Võite kasutada seda alates SensumFMS isiklikuks kasutamiseks allutada piirangud on sätestatud käesolevates tingimustes.

  Te ei tohi:

  * Taasavaldamine materjali SensumFMS

  * Müüa, rentida või all-litsentsi materjali SensumFMS

  * Paljundada, dubleerida või kopeerida materjali SensumFMS

  * Jagavatele sisu SensumFMS

  Käesolev leping algab käesoleva lepingu jõustumise kuupäeval.

  Selle veebisaidi osad pakuvad kasutajatele võimaluse avaldada ja vahetada arvamusi ja teavet veebisaidi teatud valdkondades. SensUm International ei filter, redigeerida, avaldada ega vaadata kommentaare enne nende olemasolu veebilehel. Kommentaarid ei kajasta SensUm Internationali,tema esindajate ja/või tütarettevõtete seisukohti ja arvamusi. Kommentaarid kajastavad seisukohti ja arvamusi isik, kes postitavad oma seisukohti ja arvamusi. Lubatud ulatuses, mida kohaldatavad seadused, SensUm Rahvusvahelise ei vastuta Kommentaaride ega vastutust, kahju või kulude eest, ja/või kuriteo tagajärjel tekkinud mis tahes kasutamise ja/või lähetamise ja/või välimuse Kommentaare sellel veebilehel.

  SensUm Rahvusvahelise jätab endale õiguse jälgida kõiki Kommentaaride ja kõrvaldada mis tahes Märkusi, mida võib pidada sobimatuks, solvava või põhjustab vastuolus käesolevate Tingimustega.

  Sa garanteerid ja esindad seda.:

  * Teil on õigus postitamiseks Kommentaarid meie kodulehel ja on kõik vajalikud litsentsid ja nõusolekud seda teha;

  * Kommentaarid ei vallutada intellektuaalomandi õigusi, sealhulgas piiranguteta autoriõiguse, patendi või kaubamärgi kolmanda isiku;

  * Kommentaarid Ei sisalda laimavat, laimavat, solvavat, ebasündsat või muul viisil ebaseaduslikku materjali, mis on eraelu puutumatuse rikkumine

  * Märkusi ei kasutata äri-või kommet-või äritegevuseks või ebaseaduslikuks tegevuseks.

  Käesolevaga annate SensUm Rahvusvahelise mitteeksklusiivse litsentsi kasutada, reprodutseerida, muuta ja lubada teistel kasutada, paljundada ja muuta kõik teie Märkused ja kõik vormid, vormid või meedia.

  Hüperlinkimine meie sisule

  Järgmised organisatsioonid võivad link meie Kodulehel, ilma eelneva kirjaliku nõusolekuta:

  * Valitsusasutus;

  * Otsingumootorid;

  * Uudised organisatsioonid;

  * Online kataloog turustajad võivad link meie Kodulehel samal viisil nagu nad hüperlink Veebisaite teiste börsil noteeritud ettevõtted; ja

  * Süsteemi lai Akrediteeritud Ettevõtete, välja arvatud palunud kasumitaotluseta organisatsioonid, heategevus kaubanduskeskused, ja heategevus fundraising grupid, mis ei pruugi hüperlink meie kodulehel.

  Need organisatsioonid võivad link meie kodulehekülg, väljaannete või muude Veebilehel teavet nii kaua, kui link: (a) ei ole mis tahes viisil eksitav; (b) ei ole vale tähenda, sponsorlus, kinnitamine või heakskiitmine ühendab pool ja selle tooted ja/või teenused; ja (c) sobib raames, mis ühendab erakonna veebilehel.

  Me võime kaaluda ja heaks kiita muud link taotlused järgmist tüüpi organisatsioonid:

  * üldtuntud tarbija-ja / või äriteabe allikad;

  * dot.com ühenduse alad;

  * heategevusorganisatsioone esindavad ühingud või muud rühmad;

  * online kataloog turustajad;

  * internetiportaal;

  * raamatupidamis -, õigus-ja konsultatsioonifirmad ning

  * haridusasutused ja kutseühingud.

  Me heaks kiita link taotlusi nende organisatsioonide kui me otsustada, et: (a) link ei oleks meid vaadata unfavorably endale või meie akrediteeritud ettevõtteid; b) organisatsioon ei ole mingit negatiivset andmed koos meiega; (c) kasu meile nähtavuse hyperlink kompenseerib puudumine SensUm Rahvusvaheliste; ja (d) link on seoses üldise ressursi teavet.

  Need organisatsioonid võivad link meie kodulehekülg, nii kaua, kui link: (a) ei ole mis tahes viisil eksitav; (b) ei ole vale tähenda, sponsorlus, kinnitamine või heakskiitmine ühendab partei ja oma tooteid või teenuseid; ja (c) sobib raames, mis ühendab erakonna veebilehel.

  Kui olete üks organisatsioonidest, mis on loetletud eespool lõikes 2 ja on huvitatud linkimine meie kodulehel, peate teavitama meid saates e-posti SensUm International. Palun lisage oma nimi, teie organisatsioon nimi, kontaktandmed, samuti URL-i saidi, loendi iga Url-i, kust te kavatsete link meie Kodulehel, ja Url-ide loendit meie veebilehte, millega soovite linki. Oodake 2-3 nädalat vastust.

  Tunnustatud organisatsioonid võivad hüperlink meie Kodulehel järgmiselt:

  * Kasutades meie ettevõtte nimi; või

  * Kasutades ühtse Allika lokaator on seotud või

  * Kasutades mis tahes muu kirjeldus meie kodulehel on seotud, et mõtet kontekstis ja vormi sisu sidudes poole koduleheküljel.

  Senseum Internationali logo või muu kunstiteose kasutamine ei ole kaubamärgi litsentsilepingu puudumisel lubatud.

  iFrames

  Ilma eelneva heakskiitmise ja kirjaliku loata, ei tohi te luua raamid ümber meie Veebilehed, mis muudavad mis tahes viisil või visuaalne esitlus välimus meie Kodulehel.

  Sisu Vastutus

  Me ei vastuta mis tahes sisu eest, mis kuvatakse teie veebilehel. Te nõustute, et kaitsta ja kaitsta meid vastu kõik väited, mis kasvab oma veebilehel. Nr link(s) peaks ilmuma iga Veebileht, mida võib tõlgendada nii, halvustav, rõve või kriminaal-või mis rikub rikub muul viisil, või pooldab rikkumise või muu rikkumine, mis tahes kolmanda osapoole õigusi.

  Teie Privaatsus

  Palun lugege privaatsuspoliitikat

  Õiguste reserveerimine

  Me jätame endale õiguse nõuda, et te eemaldate kõik lingid või konkreetse lingi meie kodulehel. Te kiidate kohe eemaldada kõik lingid meie kodulehel nõudmisel. Samuti jätame endale õiguse aamen need tingimused ja see ühendab poliitika igal ajal. Autor pidevalt sidudes meie kodulehel, olete nõus olema kohustatud ja järgige neid sidudes tingimused.

  Eemaldamine lingid meie kodulehel

  Kui leiate mingit linki meie kodulehel, et on solvav mingil põhjusel, olete vaba kontakt ja teavitab meid iga hetk. Vaatleme päringud eemaldada linke, kuid me ei ole kohustatud või nii või vastata teile otse.

  Me ei tagama, et teave käesoleval veebilehel on õige, me ei garanteeri, täielikkust või täpsust; ega me lubaduse, et tagada, et kodulehel on jätkuvalt kättesaadav või et materjal kodulehel on ajakohastatud.

  Disclaimer

  Kohaldatava seadusega lubatud maksimaalses ulatuses välistame kõik meie veebisaidi ja selle kasutamisega seotud kinnitused, garantiid ja tingimused. Miski selles disclaimer will:

  * piirata või välistada meie või teie vastutus surma või isikukahju;

  * piirata või välistada meie või teie vastutus pettuse või pettuse valeandmete;

  * piirata mis tahes meie või teie kohustusi mis tahes viisil, mis ei ole lubatud kohaldatava õiguse alusel; või

  * välistama kõik meie või teie kohustused, mis ei pruugi olla välistatud kohaldatava õiguse alusel.

  Piirangud ja keelud vastutus on sätestatud käesolevas Jaos ja mujal käesolevas disclaimer: (a) ei kohaldata eelmise lõigu; ja (b) reguleerib kõiki tulenevaid kohustusi, lahtiütlemine, sealhulgas kohustused, mis on tekkinud lepingu, lepinguvälise kahju puhul seadusjärgse kohustuse rikkumine.

  Niikaua kui veebilehel ja teavet ja teenuseid kodulehel on tasuta, me ei vastuta mis tahes kahju mis tahes laadi.

  PARTNERID
  1000 lõbu vasakule